Skyworth 70SUE9350F 70 inch Ultra HD Google Smart
R15,397 incl. VAT
Skyworth 70SUE9350F 70 inch Ultra HD Google Smart TV – Resolution 3840 x 2160, Brightness 280nits, Contrast 6000:1, DMR 60Hz, 8ms Response time, 3x HDMI Input, RF Input: 1x 75ohms Coaxial, 2x USB, 1x LAN, 1x WIFI, Retail Box , 3 year Limited Warranty
1 in stock
Compare
SKU: 70SUE9350F Categories: ,
Description
Skyworth 70SUE9350F 70 inch Ultra HD Google Smart TV – Resolution 3840 x 2160, Brightness 280nits, Contrast 6000:1, DMR 60Hz, 8ms Response time, 3x HDMI Input, RF Input: 1x 75ohms Coaxial, 2x USB, 1x LAN, 1x WIFI, Retail Box , 2 year Limited Warranty
Product Overview
70SUE9350Fmain1
Features
Specifications
•Product code: 70SUE9350F
•Description: Skyworth 70SUE9350F 70 inch Ultra HD Google Smart TV
•4K UHD
•Android 10
•Bluetooth 5.0
•Boundless Screen
•Chromecast Built-in
•Color Gamut 28%